06.03.2012

Paletki Sleek moja opinia

Witam,

Jest to mój pierwszy wpis z kategorii kosmetyki. Pod wpływem filmików na YT doznałam inspiracji, by spróbować swoich sił w prowadzeniu bloga. Mam nadzieję, że to doświadczenie nie okaże się porażką :)
Przechodząc do sedna sprawy, pragnę zaprezentować moją obecną „kolekcję” paletek Sleek. Jestem ich szczęśliwą posiadaczką od około dwóch miesięcy. Paletki zostaly zakupione na allegro. Trzy pierwsze zakupiłam osobiście, a czwartą dostałam od chłopaka na walentynki. W moim posiadaniu znajdują się następujące paletki:
1. OH  SO SPECIAL
2. THE ORIGINAL
3. BAD GIRL
4. SUNSET
———>  zdjęcia załączone na górze :)
Moja opinia
Paletki przychodzą w kartonowym opakowaniu.Po pierwsze opakowanie, jak dla mnie jest świetnym rozwiązaniem. W paletce znajduje się 12 rożnych kolorów cieni, które współgrają ze sobą, a przy odrobinie wyobraźni można stworzyć nieziemski makijaż. W każdej paletce umieszczono lusterko. Dzięki temu nie trzeba nosić dodatkowej rzeczy w torebce, ponieważ mamy dwa w jednym. Dodatkowo każda paletka posiada aplikator do nakładania cienie. Przyznam szczerze, że nie korzystałam z niego. W celu wykonania porządnego makijażu, myślę ze niezbędne są pędzle, chociażby te podstawowe. Pudełko, w którym znajdują się cienie wykonane jest z plastiku, wygląda na solidne. Moje cienie nie przyszły jeszcze zderzenia z podłogą, także nie wiem jak bardzo są odporne na takie doznania. Minus pudelka to szybko się brudzą, każdy ślad jest na nich od razu widoczny.
Kolory i pigmentacja
Jestem zachwycona kolorami i pigmentacją tych cieni. Musze wspomnieć, iż za cenę 27,50 zł ( niska cena, moim zdaniem) są rewelacyjne. Kolory są świetne, długo utrzymują się na powiece. Jak do tej pory wykonałam nimi sporo makijaży( dziennych, wieczorowych itp.) jak na dość krótki okres posiania ich, ale jestem bardzo zadowolona. Na YT można znaleźć dużo interesujących filmików na temat tych cieni, a zarazem inspiracji makijażowych. Posiadając paletki Sleek zawsze wyczaruje się jakiś obłędny makijaż, ze względu na różnorodność kolorów. Jeden minus jaki dostrzegłam jak większość dziewczyn, to fakt że osypują się. Myślę, iż nie stanowi to jakiegoś większego problemu, bynajmniej jak dla mnie, można sobie z tym poradzić. Moim zdaniem paletki są w przystępnej cenie i bardzo bardzo dobre.
Przyznam szczerze, że długo się zastawiałam czy je kupić czy nie, ale zasugerowałam się wieloma pozytywnymi opiniami jakie znalazłam w internecie. Obecnie zanim kupię jakikolwiek kosmetyki sięgam po opinię YT-bowiczek, żeby nie wydać pieniędzy w błoto.Nie zawiodłam się jak do tej pory. Dlatego polecam dalej.
Pozdrawiam,
ShiningStar89

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...