12.07.2012

Sleek Acid - recenzja
Opis:
1.Sleek Makeup Acid to paleta mocno napigmentowanych cieni do oczu. Tak
2.Paleta Acid zawiera 9 cieni perłowych oraz 3 matowe. Tak
3.Cienie są bardzo trwałe. Zależy jak kto pojmuje pojęcie trwałe, oczywiście z bazą utrzymują się dłużej no i oczywiście, wpływ na ich trwałość ma także pogoda, widomo że latem przy wysokich temperaturach nie można oczekiwać niewiadomo jakiej trwałości. Niemniej jednak ostatecznie TAK
 4.Nałożone na powiekę zaskakują głębią koloru oraz łatwością mieszania poszczególnych odcieni. Tak, ale mimo iż jeszcze nie miałam okazji użyć tej paletki do makijażu to od razu widać, że biały cień to szału raczej nie zrobi, porównywanie do białego cienia KOBO ( jednakże koszt cienia z Kobo to ok. 10 zł, a tu mamy 12 cieni za ok. 28 zł)
5.Wysoka jakość sprawia, że cienie nie blakną i długo utrzymują się na powiekach. Tak ( pkt.3)
Cienie mają przyjemną, aksamitną konsystencję. Tak, chociaż niektórzy twierdzą że się osypują
Doskonale się rozprowadzają. Tak ( przy użyciu odpowiednich pędzelków)
Można stosować samodzielnie poszczególne kolory, ale najpiękniejsze efekty uzyskasz łącząc ze sobą poszczególne odcienie. Tak
Bogactwo kolorów sprawia, że z łatwością wykonasz dzienny, bardziej dyskretny makijaż oraz wieczorowy- mocniejszy, bardziej zdecydowany i nasycony. Tak ( Każdy coś znajdzie dla siebie z pewnością). Ta paletka jest przeznaczona dla makijaży żywych letnich, imprezowych)
Opakowanie zawiera aplikator oraz lusterko. Tak, ale nie nadaje się on do nakładania cienie, chyba że końcówka może służyć, do nakładania cienia na dolnej powiece.
Najlepiej nakładać przy użyciu załączonego aplikatura. Nie. Ja używam pędzli z HAKURO i drogeryjnych.
Pojemność: 12x 1.1g
Cena: 27,90 zł
Ocena: 8/10
Czy kupię ponownie: Z pewnością TAK

Cienie :


Macie tą paletkę? Co o niej sądzicie?

Pozdrawiam,

ShiningStar89


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...