05.11.2013

Po długiej przerwie...Rimmel Match Perfection

Witam :)

Wracam po 5 miesięcznej przerwie... sama nie wierzę, że to już tyle minęło od ostatniego posta. Gwoli wyjaśnienia najzwyczajniej nie miałam czasu żeby pisać nowe posty. Jakby nie patrzeć sporo się zmieniło od poprzedniego posta. Przede wszystkim mam zajęte 8 h dziennie, a po pracy wracam padnięta. Obecnie mam urlop, dlatego następuje reaktywacja bloga. Będzie to także moja odskocznia o codziennej rutyny. Jak często będą nowe notki, tego nie wiem- postaram się aby były jak najczęściej.

Przyznam szczerze, że ostatnio mój makijaż wykonuję przy użyciu :
podkładu, czasami korektora, bronzer, eyelinera. Szału nie ma chyba, że szykuje się jakieś wyjście, to czasami bardziej się postaram.

Skoro o podkładzie mowa, to w ostatnim czasie wykończyłam moje poprzednie podkłady (o których wspominałam na blogu). W mc wrześniu szłam na wesel i zakupiłam dwa nowe podkłady. Pierwszy z nich to

Rimmel Match Perfwction  101 Classic Ivory
Opakowanie:
Szklane - nie spadł mi więc nie wiem jak z odpornością na uszkodzenia. I mam nadzieję, że nie będę musiała sprawdzać.
Plastikowa nasadka
Pojemność:
30 ml
Aplikacja:
pompka - działa bez zarzutów

SPF 18

Moja opinia:
Podkład ma dosyć wodnistą konsystencję, jak dla mnie. 

Jeśli chodzi o krycie, to szału nie robi być może dlatego, że moje poprzednie podkłady bardziej sprawdzały się w kategorii krycie. Ale dla osób, które nie potrzebują dużego krycia, jak najbardziej będzie odpowiedni. Dobrze się rozprowadza.

Kolor ładnie stapia się z cerą i rozświetla.

Jego największym minusem jest nietrwałość. Bardzo szybko powoduje, że się świecę. Jak wracam po pracy do domu to mojego podkładu nie ma już. 

Nie kupię go ponownie. Mimo wszytko i tak nie jest taki zły w porównaniu z moim drugim "cudownym zakupem" - o którym w następnej notce.

Ogólna ocena to 3 
Cena: ok 30 zł

Jak wygląda na twarzy, postaram się pokazać jak wrzucę jakiś makijaż :)

Myślę, że podkład ma swoich przeciwników jak i zwolenników.

Jak u Was się sprawdza?

Pozdrawiam,

ShiningStar89


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...