03.03.2014

Pudry, róże, rozświetlacz

Hej Wszystkim,

Dzisiaj post, który będzie stanowił I cz. moich kosmetycznych zasobów. Jakiś czas temu planowałam przygotować zbiorczy post odnośnie kosmetyków z mojego kuferka. Zamierzam pogrupować je tematycznie i krotko omówić. Jak widać w tytule posta, będą to pudry, róże, rozświetlacz. Z makijażami wstrzymuję się na jakiś czas, bo strasznie szczypią mnie oczy ( za dużo komputera).

1. ESSENCE  - puder rozświetlający 01 summer glow. (6g)W 100 % spełnia swoje zadanie. Bardzo ładnie rozświetla. trzeba uważać podczas aplikacji, żeby nie świecić się jak miliony monet :) Przede wszystkim jest bardzo wydajny. Nie wiem czy jeszcze jest w sprzedaży, bo już jakiś czas temu go kupiłam. Trwałość- jak dla mnie zadowalająca.

2. P2 SUNSHINE FINISH BRONZING POWDER 020 Acapulco sun (8g)Produkt bardzo delikatny pudrowy, z delikatny połyskującymi drobinkami.  Jego zaletą, jest to że krzywdy nim sobie nie zrobimy. Żeby wypowiedzieć się co do jego trwałości, to muszę jeszcze trochę dać mu czasu.

3. MAYBELLINE TERRASUN BRONZING POWDER 01 (16g)Jest bardzo delikatny jak na puder bronzujący. Ma bardzo dużo świecących drobinek. Nie wywarł na mnie efektu WOW... Ma śliczny zapach. Myślę że latem przyda się celem rozświetlenia skóry.

4. P2 SUNSHINE MOSAIC BRONZING POWDER 010 thaiti paradise (10g)Jest to mój aktualny ulubieniec, daje najbardziej brązujący efekt. Idealny jak na aktualna porę roku. Również ma połyskujące drobinki. 

5. SLEEK BLUSH ANTIQE 142 (8g)Piękny róż, w kolorze brudnego różu, ma ładne delikatne drobinki. Ładnie się rozprowadza -ostatnio też jest moim ulubieńcem:)

6. CATRICE MULTI COLOUR BLUSH (8g)Najbardziej matowy róż. Ma fajna opcję różu i bronzera w jednym. Wyróżnia go dobra pigmentacja, a jego trwałość również zadowala.

Podsumowując mam same sieciowe kosmetyki ( w większości w ciepłych odcieniach oraz z drobinkami), zakupione za niewielkie środki finansowe. Najważniejsze, że spełniają swoją rolę. Być może ich trwałość nie jest tak dobra jak  przy droższych kosmetykach- ale za tą cenę wartę są godne uwagi. Dajcie znać co jeszcze byście mogły polecić

Pozdrawiam,

Shiningstar89

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...