20.12.2015

Make-Up Atelier Paris

Witam,

Ten post to chyba już o sierpnia czekał na realizacje. Kto tu zagląda ten wie, że w czerwcu zaszalałam i zrobiła większe zakupy kosmetyczne. Wszystko wiązało się z ważną dla mnie uroczystością.

Długo zastanawiałam się i szukałam podkładu, który idealnie by się nadał na uroczystość ślubną. Wybór padł na Make-Up Atelier Paris - Fluid / Podkład Wodoodporny - FLW3NB 30ml 110.00 zł. Kupiłam go ze względu na fakt, że dużo dziewczyn na yt polecało go, pozatym fakt że jest wodoodporny też miał ogromne znaczenie. W dzień naszego ślubu był żar z nieba. Makijaż postanowiłam sobie zrobić sama, ale ze względu na stres nie do końca jak teraz go oglądał spełnił moje oczekiwania. Na sesję ślubną wyszedł mi o niebo ładniejszy.

Używam go aktualnie na co dzień, gdyż inny podkład mi się skończył. 

Co mogę o nim powiedzieć jednym słowem jest dobry, bo wyrównuje kolor skóry to na pewno. Ale krycia nie dał mi takiego jak bym oczek wiała na większe wyjścia. Przy czym na co dzień taki efekt jest dla mnie wystarczający. Nie śmierdzi, nie zapycha, nie podkreśla suchych skórek, a w okresie zimowym trochę ich mam.Na pewno jest bardzo wydajny. Jak widać na zdjęciu ładnie się wtapia w skórę, ma duża gamę kolorów do wyboru. Opakowanie świetne, widać doskonale ile produktu zostało. Pompka też idealnie się sprawuje. Oceniam go bardzo dobrze i nie wykluczone że jeszcze go kupię. Aktualnie zastanawiam się nad podkładem  HD z firmy z INGLOT.

Uważam, że ile ludzi tyle opinii, podkładu nie da się nikomu dobrać idealnie.Wszystko metodą prób.

Ale jestem ciekawa Waszych opinii na jego temat.

Pozdrawiam,
ShiningStar89


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...